Akce a aktuality


Aktualita

15.10.2015

Chceme se poděli o některá hodnocení návštěvníků, naší koliby Fojtky. Stejně tak jak máme radost a naplňuje nás, když nás pochválíte, budeme respektovat a velmi si cenit kritiky a doporučení. 

Lilian Keilwerth

Fantastické jídlo ( Valašská kyselica. Jehněčí výpečky, šťouchaný brambor s cibulkou a špekem), velmi příjemná obsluha (Marek) a nádherné prostředí, které jsme si díky posledním krásným dnům vychutnávaly s kamarádkou ještě venku, zachumlané do teplých dek, které nám Marek nabídl. 
Okolí koliby je nádherné. Je tu vidět láskyplná péče, můžete pozorovat ovečky a kozičky a mnoho detailů, kterými je doladěna úchvatná přírodní scenérie.

Michaela Holmanová

Výborné jídlo, milý personál a krásné prostředí. Byli jsme zde s manželem na obědě během naší dovolené. Strávili jsme tu příjemné necelé dvě hodinky a já měla celou dobu pocit, že jsem se přenesla někam do pohádkového světa 

Miky Stará

Byli jsme zde během dovolené na obědě již několikrát a mohu jen chválit. Krásné prostředí, milý personál, ale hlavně - vynikající kuchyně. jídla jsou chutná, nádobí čisté, vše krásně naservírováno. Přeji, ať se daří, a všem doporučuji!

Ivan Stloukal

Kuchyně, obsluha i prostředí naprosto perfektní. Projet kolem a nestavit se by byl hřích.Emotikona smile